دوربین حرارتی (ترموگرافی) قابل اتصال به موبایل مدل FLIR ONE Pro نسل جدیدی از دوربین های ترموویژن شرکت FLIR هستند. این دوربین ها با قیمت بسیار مناسب و سادگی استفاده و حمل، به گزینه ای ایده آل جهت کاربری های عمومی تبدیل شده اند. به عنوان مثال در هنگام بررسی یک ساختمان، دوربین های ترموگرافی می توانند مکان نشتی لوله های آب گرم و یا آب سرد، و همچنین مکان هایی که عایق بندی ساختمان در آن ها به خوبی انجام نشده و برون رفت سرما یا گرما وجود دارد را شناسایی کنند.

خرید دوربین حرارتی flir one pro
قابلیت استفاده آسان از دوربین حرارتی FLIR ONE PRO یکی از مهم ترین عوامل محبوبیت آن است.

با فناوری جدید VividIR شرکت فلیر آمریکا می توان ریزترین جزئیات را در عکس های حرارتی مشاهده کرد.در ورژن جدید این دستگاه با تغییراتی که در محل اتصال گجت به گوشی ایجاد شده است می توان بدون در آوردن کاور گوشی های هوشمند ، گجت را به گوشی به راحتی متصل کرد.با استفاده از نرم افزار گجت حرارتی فلیر وان پرو که می توان از Play Store به راحتی دانلود کرد می توان عکس های حرارتی گرفته شده را مشاهده کرد و حتی می توان بر روی ساعت های هوشمند نیز ارسال کرد.این نوع ترموویژن برند فلیر گزینه مناسبی برای عیب یابی در پنل های الکتریکی ، تابلو برق ها ، مدار الکتریکی ، سیستم های HVAC ، پیدا کردن خرابی در انبار ها و … می باشد.با داشتن بدنه محکم و ضد ضربه بودن گجت در برابر افتادن از ارتفاع 1.8 متری بدون هیچ گونه نگرانی از شکستن و مشکل در آن می توان در محیط های صنعتی استفاده کرد.

اندازه هر پیکسل در سنسور تصویربرداری این دوربین حرارتی برابر با 12 میکرون است. همچنین ناحیه طول موجی قابل تشخیص توسط این دوربین از 8 الی 14 میکرون است. دوربین حرارتی FLIR ONE Pro دارای دو دوربین مجزا است. یکی از دوربین ها با سنسور IR و دیگری با سنسور مرئی به ضبط تصاویر می پردازند. همچنین به همراه این دوربین، اپلیکیشنی ارائه می شود که با نصب بر روی گوشی هوشمند، تصاویر بدست آمده از این دو دوربین را با هم ادغام می کند تا تصویری با جزئیات برای کاربر به نمایش درآید.