شرکت FLIR

شرکت FLIR بزرگترین تولید کننده دوربین های تصویربرداری ترموگرافی (حرارتی) تجاری و سنسورهای تصویری است. این شرکت در سال 1978 در Wilsonville آمریکا تاسیس شد. درآمد این شرکت در سال 2014 بالغ بر 1.5 میلیارد دلار بوده است. این شرکت دارای بیش از 2700 پرسنل در سرتاسر دنیا می باشد.
در طول سالیان گذشته شرکت FLIR اقدام به خریداری تعداد زیادی از شرکت های تولید کننده تجهیزات و سنسورهای IR در سراسر دنیا نموده است. انواع قراردادهای بزرگ با نیروی هوایی ایالات متحده و همچنین شرکت های صنعتی بزرگ مانند BMW نشان دهنده کیفیت بالای تولیدات این شرکت می باشد.
شرکت FLIR در سالیان گذشته سعی کرده است دورین های ترموگرافی را به زندگی روزمره مردم نیز وارد کند. دوربین حرارتی بسیار کوچک و قابل اتصال به گوشی های هوشمند با نام FLIR ONE و همکاری این شرکت با شرکت کاترپیلار جهت ساخت گوشی هوشمند دارای دوربین حرارتی، نمونه ای از اقدامات این شرکت است.

مشاهده وبسایت شرکت FLIR

چرا شرکت FLIR؟

بدون شک شرکت FLIR برترین تولید کننده دوربین های ترموگرافی در حوزه های نظامی، صنعتی و تجاری است. تنوع بی نظیر محصولات و استفاده از فناوری روز در ساخت محصولات از مواردی است که شرکت FLIR را به گزینه ای مطمئن جهت خرید انواع دوربین حرارتی تبدیل کرده است.