شرکت GENTEC-EO

شرکت GENTEC-EO در زمینه ساخت تجهیزات تست و اندازه گیری پرتو لیزر و منابع نوری تراهرتز دارای تخصص است. این شرکت با تجربه ی 45 ساله ی نوآوری، تحقیق و توسعه و ساخت در زمینه لیزر، به یکی از معتبرترین شرکت های ساخت تجهیزات اندازه گیری در زمینه فوتونیک و لیزر تبدیل شده است. برای انواع منابع نوری لیزری در زمینه های مختلف مانند بیمارستان، صنعت، پزشکی، تحقیقاتی و ... شرکت GENTEC-EO گسترده ترین انتخاب ها و تنوع محصولات را تولید می کند.
شرکت GENTEC-EO در گذشته به تولید منابع نوری لیزری میپرداخته است و به همین دلیل شناخت بسیار خوبی از نیازهای کاربران این صنعت دارد. شرکت GENTEC-EO اولین تولید کننده ژول متر پیروالکتریک در جهان است.
در حال حاضر شرکت GENTEC-EO در زمینه تولید انواع پاورمتر و ژول متر لیزر، انواع کالری متر با ناحیه فعال بزرگ، انواع بیم پروفایلر (نمایه سنج پرتو) و انواع تجهیزات اندازه گیری پرتوهای تراهرتز فعالیت دارد.

مشاهده وبسایت شرکت GENTEC-EO

چرا شرکت GENTEC-EO؟

شرکت GENTEC-EO یکی از معدود شرکت های فعال در زمینه لیزر و فوتونیک است که به طور تخصصی در زمینه انواع پاورمتر و انرژی متر به تولید محصول و تحقیق و توسعه می پردازد. این شرکت با توجه به طیف وسیع و متنوع محصولات و کیفیت بالای آن ها، یکی از بهترین گزینه ها جهت تهیه انواع پاومتر و انرژی متر لیزر است.

خرید پاورمتر و ژول متر gentec | اینفورتکس