شرکت Light Conversion

شرکت Light Conversion در سال 1994 در Vilnius تاسیس شد. این شرکت با بیش از 200 نفر پرسنل تخصصی و دارا بودن حدود 6500 متر مربع فضای ساختمانی، تمام مراحل طراحی، تحقیق و توسعه و تولید را به صورت داخلی به انجام می رساند. با بیش از 3000 سیستم نصب شده در سرتاسر دنیا، شرکت Light Conversion خود را به عنوان یک تولید کننده خلاق و پیشتاز در زمینه ساخت دستگاه های اپتیکی فوق سریع و همچنین بزرگترین تولید کننده تقویت کننده های اپتیکی پارامتری فمتوثانیه (OPAs) به اثبات رسانده است.

مشاهده وبسایت شرکت Light Conversion

چرا شرکت Light Conversion

شرکت اینفورتکس با دارا بودن نمایندگی انحصاری واردات لیزر فمتوثانیه از شرکت Light Conversion قادر به تامین، آموزش و انجام خدمات پس از فروش برای محصولات این شرکت است. شرکت Light Conversion به عنوان بزرگترین تولید کننده OPAهای فمتوثانیه کوک پذیر طول موجی، برپایه محصولات سری TOPAS و ORPHEUS و همچنین لیزرهای فمتوثانیه حالت جامد ا پمپ دیودی در سری های PHAROS و CARBIDE توانسته است قسمت بزرگی از بازار محصولات فوق سریع اپتیکی را از آن خود کند و با کیفیت مثال زدنی محصولات خود، رضایت مشتریان را جلب نماید.

لیزر فمتوثانیه | شرکت light conversion | اینفورتکس

پیشرفت های کیفی و تکنولوژیک شرکت Light Conversion در مدت 25 سال فعالیت حرفه ای خود، در شکل زیر قابل مشاهده است.

تاریخچه شرکت light conversion | اینفورتکس

شما می توانید جهت خرید هر یک از محصولات شرکت Light Conversion، درخواست استعلام قیمت را از طریق ایمیل info@in4tex.com ارسال نمایید و یا جهت کسب اطلاعات تکمیلی در مورد محصولات این شرکت، با ما تماس بگیرید.