شرکت Newport

شرکت Newport یک تامین کننده جهانی تجهیزات مبتنی بر تکنولوژی و سیستم های سفارشی سازی شده در تحقیقات علمی، میکروالکترونیک، علوم سلامتی، ابزار های صنعتی و بازارهای امنیتی و دفاعی است. این شرکت در سال 1969 تاسیس شده و در حال حاضر به صورت کامل تحت مالکیت شرکت MKS Instruments, Inc. به فعالیت می پردازد. محصولات این شرکت در زمینه اپتومکانیک، کنترل حرکت و منابع نوری از شهرت و اعتبار جهانی برخوردار است.

مشاهده وبسایت شرکت Newport

چرا شرکت Newport؟

مزیت رقابتی شرکت نیوپورت نسبت به دیگر بازیگران عرصه تولید تجهیزات آزمایشی در یک کلمه خلاصه می شود: کیفیت.

کیفیت مثال زدنی و بی نظیر محصولات Newport باعث شده تولیدات این شرکت همواره در بین برترین تجهیزات تولید شده در صنعت تجهیزات آزمایشگاهی قرار داشته باشند. دقت اندازه گیری و عملکرد، انجام تست های وسیع QC بر روی محصولات قبل ار ارسال به خریدار و ارائه گزارشات مستند و معتبر تست دستگاه به همراه محصولات، از مواردی است که شرکت Newport را به گزینه اول خرید برای کسانی که دغدغه کیفیت و طول عمر بالای تجهیزات را دارند، تبدیل کرده است.

نمایندگی newport | اینفورتکس
کنترل حرکت
منابع نوری
اپتومکانیک
فیبر نوری
تصویربرداری
اپتیک
آنالیز نور
خرید از newport | نمایندگی newport | شرکت اینفورتکس

چگونه محصولات شرکت نیوپورت را سفارش دهیم؟

جهت ثبت سفارش محصولات شرکت Newport لازم است ابتدا به سایت این شرکت مراجعه نموده (فیلتر شکن فعال باشد) و نسبت به انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام نمایید. سپس کد فنی (Part Number) محصول مورد نظر را به همراه نام و نام خانوادگی، تعداد مورد نیاز، نام دانشگاه یا ارگانی که در حال فعالیت در آن می باشید و شماره تماس خود را به آدرس ایمیل info@in4tex.com ارسال نمایید.

محصول سفارش داده شده چه زمانی به دستمان می رسد؟

محصولات سفارش داده شده، در حدود 1 تا 3 ماه پس از قطعی شدن قرارداد به دست مشتریان خواهد رسید. لازم به ذکر است که برخی محصولات توسط شرکت Newport به صورت سفارشی ساخته می شوند و از این جهت زمان تحویل آن ها می تواند طولانی تر از مدت زمان ذکر شده باشد.

محصولات شرکت newport | اینفورتکس