شرکت Ocean Optics

شرکت اوشن اپتیکس (Ocean Optics) یک تولید کننده چند ملیتی دستگاه های اسپکترومتر است. این شرکت به صورت تخصصی بر روی ساخت دستگاه های اسپکترومتر مدولار، اسپکترومتر رامان، منابع نوری مورد نیاز در اسپکتروسکوپی، انواع فیبرها و پروب های نوری و نرم افزارهای داده برداری طیفی متمرکز است.
تمرکز حوزه فعالیت این شرکت باعث شده که شرکت اوشن اپتیکس به عنوان برترین شرکت تولید کننده انواع اسپکترومتر (طیف سنج) در جهان شناخته شود.

مشاهده وبسایت شرکت Ocean Optics

چرا شرکت Ocean Optics؟

شرکت اوشن اپتیکس تولید کننده با کیفیت ترین دستگاه های اسپکترومتر در سطح جهان است و علاوه بر تنوع طول موجی، تنوع در کاربردها و سایز دستگاه در محصولات این شرکت بسیار زیاد است. قیمت محصولات این شرکت در مقایسه با سایر رقبا، منطقی و مناسب است. ضمنا به دلیل وجود تعداد زیادی اسپکترومتر اوشن اپتیکس در کشور و شناخته شده بودن این برند، بازار مناسبی برای فروش محصولات دست دوم از این برند وجود دارد.

نمایندگی ocean optics | اینفورتکس
اسپکترومتر مدولار اوشن اپتیکس | اینفورتکس

اسپکترومترهای مدولار شرکت اوشن اپتیکس

شرکت اوشن اپتیکس دسته ای از اسپکترومترهای بسیار محبوب را به صورت مدولار طراحی می کند. این اسپکترومترها قابلیت انعطاف پذیری بالایی در همخانی با دیگر دستگاه های آزمایشگاهی دارند و با مشخصات متنوعی تولید می شوند. به عنوان مثال اسپکترومترهای سری USB شرکت اوشن اپتیکس، دستگاه هایی همه کاره با قابلیت کار در محدوده UV-Vis-IR هستند. این اسپکترومترها برای اندازه گیری جذب، عبور، بازتاب و رنگ مورد استفاده قرار می گیرند.