شرکت Standa

شرکت استندا (Standa) در سال 1987 در کشور لیتوانی تاسیس شد و هم اکنون دارای بیش از 100 نیرو است. استندا دارای یک کارخانه ی اختصاصی ساخت تجهیزات است که دارای انواع دستگاه های تراشکاری، CNC و ... است. دپارتمان طراحی شرکت استندا علاوه بر طراحی قطعات و محصولات استانداردی که شرح آن در کاتالوگ این شرکت قرار گرفته است (شامل انواع جابجاگرهای دستی و موتوردار، میز اپتیکی، سیستم های ضد ارتعاش، نگهدارنده های اپتیکی و ...) قادر به طراحی تجهیزات و قطعات سفارشی با توجه به نیاز مشتریان است.

مشاهده وبسایت شرکت Standa

چرا شرکت Standa؟

شرکت استندا یکی از سازندگان معتبر تجهیزات آزمایشگاهی اپتیکی و فوتونیک است. این شرکت همکاری خوبی با شرکت اینفورتکس دارد و مشکلات کار با شرکت های آمریکایی (بخاطر وضعیت تحریم ها) با این شرکت وجود ندارد.

با توجه به قیمت بسیار بالای میزهای اپتیکی شرکت های آمریکایی، شرکت استندا یکی از بهترین گزینه های تامین میزهای اپتیکی ضد ارتعاش است. کیفیت بالای میزهای اپتیکی این شرکت، زمان تحویل مناسب و مسافت نسبی کم کشور لیتوانی تا ایران، از مزایای خرید میز اپتیکی از این شرکت معتبر است.

میز اپتیکی استندا | اینفورتکس
کنترل حرکت
اپتومکانیک
منابع نوری
اپتیک
آنالیز نور
خرید میز اپتیکی ضد ارتعاش | پاک تن طب

چگونه محصولات شرکت استندا را سفارش دهیم؟

جهت ثبت سفارش محصولات شرکت Standa لازم است ابتدا به سایت این شرکت مراجعه نموده و نسبت به انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام نمایید. سپس کد فنی (Part Number) محصول مورد نظر را به همراه نام و نام خانوادگی، تعداد مورد نیاز، نام دانشگاه یا ارگانی که در حال فعالیت در آن می باشید و شماره تماس خود را به آدرس ایمیل info@in4tex.com ارسال نمایید.

محصول سفارش داده شده چه زمانی به دستمان می رسد؟

محصولات سفارش داده شده، در حدود 2 هفته تا 3 ماه پس از قطعی شدن قرارداد به دست مشتریان خواهد رسید. لازم به ذکر است که برخی محصولات توسط شرکت Standa به صورت سفارشی ساخته می شوند و از این جهت زمان تحویل آن ها می تواند طولانی تر از مدت زمان ذکر شده باشد.

جابجاگر موتوردار استندا | اینفورتکس