شرکت Thorlabs

شرکت تورلبز (Thorlabs) یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان تجهیزات بروز آزمایشگاهی در حوزه اپتیک، لیزر، فوتونیک، اپتومکانیک و کنترل حرکت است. این شرکت در سال 1989 توسط Alex Cable در نیوجرسی آمریکا تاسیس شد و در حال حاضر بخش وسیعی از بازار تجهیزات آزمایشگاهی در حوزه های مورد اشاره در اختیار این شرکت است.

مشاهده وبسایت شرکت Thorlabs

چرا شرکت Thorlabs؟

شرکت Thorlabs دارای ده ها نمایندگی فعال در سرتاسر دنیا است و به همین دلیل، با وجود تحریم ها، دسترسی به این شرکت امکان پذیر است. همچنین واردات از تورلبز از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. کیفت بالای قطعات و دستگاه های تولیدی این شرکت به همراه قیمت های مناسب آن موجب شده تا این شرکت به یکی از مطرح ترین گزینه های واردات تجهیزات آزمایشگاهی اپتیک و فوتونیک تبدیل شود.

واردات از تورلبز thorlabs | اینفورتکس
کنترل حرکت
منابع نوری
اپتومکانیک
فیبر نوری
تصویربرداری
اپتیک
آنالیز نور
سفارش واردات از تورلبز | اینفورتکس

چگونه محصولات شرکت تورلبز را سفارش دهیم؟

جهت ثبت سفارش محصولات شرکت Thorlabs لازم است ابتدا به سایت این شرکت مراجعه نموده و نسبت به انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام نمایید. سپس کد فنی (Part Number) محصول مورد نظر را به همراه نام و نام خانوادگی، تعداد مورد نیاز، نام دانشگاه یا ارگانی که در حال فعالیت در آن می باشید و شماره تماس خود را به آدرس ایمیل info@in4tex.com ارسال نمایید.

محصول سفارش داده شده چه زمانی به دستمان می رسد؟

محصولات سفارش داده شده، در حدود 1 تا 3 ماه پس از قطعی شدن قرارداد به دست مشتریان خواهد رسید. لازم به ذکر است که برخی محصولات توسط شرکت تورلبز به صورت سفارشی ساخته می شوند و از این جهت زمان تحویل آن ها می تواند طولانی تر از مدت زمان ذکر شده باشد.

نمایندگی تورلبز | اینفورتکس